• Atatürk Mahallesi, 2025. Sk. 52 35430, Urla İzmir
  • Pzt - Cum: 09:00-18:00 Cmt-Pzr: Kapalı

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Halal Compliance Solutions firması olarak, dünya çapında güvenilir bir belgelendirme kuruluşu olarak faaliyet göstermekteyiz. Dünya genelinde MUIS (Singapur), JAKIM (Malezya), UAE (Birleşik Arap Emirlikleri), CICOT (Tayland), Saudi Arabia (Suudi Arabistan), MUI (Endonezya) ülkeleri tarafından kabul edilen helal sertifikası belgelerini talep eden kuruluşlara denetimler yaparak vermekteyiz. Almış olduğunuz belgelendirme sertifikası ile dünya çapında tanınırlığınızı artırabileceksiniz. Uzun yıllardır Sistem Kalite Belgelendirme alanında çalışmaları yapmakta ve birçok kuruluşa, kaliteli gıda üretimi, helal gıda üretimi, aşı üretimi gibi birçok alanda belgelendirme hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimiz

Helal sertifikası firmaları arasında öncü konumda olan firmamız, dünya genelinde büyük ve küçük birçok şirkete helal gıda üretim sürecinde yardımcı olmaktadır. Teknik denetçilerimiz tarafından birlikte çalışmış olduğumuz tüm kuruluşlar helal gıda kalitesi güvencesini sağlayabilmek için sürekli denetim yapılmaktadır. Müşterilerimizin hizmet kalitelerini ve helal ürün kalitelerini artırmalarına yardımcı olarak, firmaların ve firmamızın reklamını en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Gıda sektöründe öncü olan Avrupa ve İsviçre merkezli çok sayıda büyük işletme ile birlikte çalışarak hizmetlerimizin güvenli ve kaliteli olduğunu göstermekteyiz.

Hizmet Yolculuğumuz

Firmamız helal sertifikasyon hizmetleri ve helal belgesi hizmetleri vermeye başlamıştır. Hizmet yolculuğumuzu helal gıda üreticileri ile Müslüman tüketiciler arasında yapmaktayız. Müslüman tüketicilerin ihtiyaç duydukları gıda ürünlerinin İslam dini hükümlerine göre helal hammaddeler kullanılarak üretilmesini sağlamak için belirlenen standartların üretici kuruluşlar tarafından sağlanmasına yardımcı oluyoruz ve denetleyerek eksiklerini gidermesini sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimiz ile dünya çapında güvenilir bir kuruluş olduğumuzu her aşamada göstermekteyiz.

Helal Belgelendirme

Türkiye ve tüm Müslüman ülkelerde insanların gıda tüketimine dikkat ettikleri görülmektedir. Özellikle bazı ürünlerde dinin getirmiş olduğu yasaklı ürünlerin kullanılmadığından emin olmak ve o ürünleri seçmek istenmektedir. Bizler gıda sektöründe bu alanda üretim yapan küçük büyük birçok firmaya helal ürün üretimi konusunda danışmanlık yapmakta ve helal gıda belgelendirme sertifikası vererek, ürünlerin helal ürün hammaddeleri ile yapılmasını sağlamaktayız. Bu hizmetlerimiz sayesinde tüketiciler kaliteli ürünleri güvenle tüketebilirken, üretici firmalar kullandıkları helal logosu sayesinde reklamlarını daha kolay yapmaktadır. Aynı zamanda uluslararası tanınma yüzdelerini yükseltmektedir.

[ UZMAN EKİP ]
UZMAN EKİP
UZMAN EKİP
[ Kaliteli Sertifikasyon Hizmeti ]
Kaliteli Sertifikasyon Hizmeti
Kaliteli Sertifikasyon Hizmeti
Atatürk Mahallesi, 2025. Sk. 52 35430, Urla İzmir
Pzt - Cum: 09:00-18:00
Cmt-Pzr: Kapalı